SERIA MICHAEL PHELPS LEGEND OD MASTER SPAS.

SPA OGRODOWE

SERIA MICHAEL PHELPS LEGEND OD MASTER SPAS.

POZNAJ ŚWIATOWEJ KLASY, LUKSUSOWE WANNY Z HYDROMASAŻEM

Jeden błysk i poznacie Państwo dlaczego te spa ogrodowe wręcz lśnią od zastosowanej formy. Zaprojektowana forma kryształowa, specjalne ręcznie podświetlane dysze z nierdzewnej stali dają urządzeniom Michael Phelphs Legend Series Spa nowoczesny i wyrafinowany wygląd. Piękne, pełne wdzięku linie, zapierające dech w piersiach oświetlenie oraz innowacyjne rozwiązania wodne sprawiają że seria Michael Phelps Legens Spa to wręcz dzieło sztuki.

Standardowa linia spa ogrodowych Master Spas jest również wybitnym dziełem zastosowanej pracy i technologii. Kolorowy wyświetlacz na panelu sterowania pozwala na zarządzanie każdą funkcją wanny funkcyjnej oraz poprzez użycie dostępnych aplikacji zarządzania urządzeniem przez telefon czy tablet można upewnić się że twoja wanna jest zawsze gotowa bez względu na to gdzie w danej chwili się znajdujesz*

Spa ogrodowe Michael Phelphs Legend Series firmy Master Spas są najlepiej zaprojektowane, najlepiej wyposażone technologicznie z dostępnych na rynku. Nic dziwnego, że określane są mianem Najlepszych Maszyn Rekreacyjnych.
Bogwal Hale s.c.
Bierwce 48c, 26-660 Jedlińsk
tel. 504 060 387
tel. 509 702 354
tel. 501 559 048
e-mail: biuro@bogwalhale.pl