Poznaj serię Michael Phelps Signature Swim Spas firmy Master Spas

SPA OGRODOWE

Poznaj serię Michael Phelps Signature Swim Spas firmy Master Spas

zostały opracowane przy współpracy z 18-krotnym mistrzem Olimpijskim, 26-krotnym Mistrzem Świata Michaelem Phelpsem i jego osobistym trenerem Bobem Bowman’em dla wszystkich rodzajów treningów, pływania, programów fitness i terapii wodnych. Wave Propulsion ™ Technology odznacza się innowacyjnym układem napędowym, który zapewnia szeroki, głęboki i gładki na powierzchni prąd wodny pozwalający na niesamowite doświadczenia pływackie, który jest nieporównywalnie lepszy od jakiegokolwiek innego swim spa. Prędkość prądu wody jest w pełni regulowana programem Swim Number System ™ pozwalając użytkownikom, o różnym poziomie zaawansowania pływackiego w pełni czerpać korzyści z swim spa.

Energooszczędny i łatwy w utrzymaniu
Wszystkie modele Michael Phelps Swim Spas firmy Master Spas są energooszczędne, łatwe w instalacji i utrzymaniu. Oferują szereg funkcji jak chociażby Xtreme Therapy Seat and Cove (ekstremalna terapia dzięki zastosowaniu specjalnych siedzisk i zagłębień). Komfortowy panel sterowania pozwala na ustawienie żądanej temperatury, takiej w której będziecie się najlepiej czuli korzystając z kąpieli przez okrągły rok.

Wodne treningi dla Początkujących, Średniozaawansowanych i Zaawansowanych 
Urządzenie zawiera Snapp (SwimNumber App dla iPada) autorski program wykonany wyłącznie dla Michael Phelps Swim Spas przez Master Spas. Ta aplikacja pozwala na wybór z zaprogramowanych lub niestandardowych ćwiczeń i opiera się o Twój osobisty trening intuicyjnie kontroluje i zmienia prędkość prądu wody w regularnych odstępach czasowych co pozwala na osiągnięcie bardzo skutecznego treningu.

Zobacz, jak Michael Phelps Swim Spa firmy Master Spas może pomóc osiągnąć Twoje cele. Znajdź najbliższego dealera w Twojej okolicy.
Bogwal Hale s.c.
Bierwce 48c, 26-660 Jedlińsk
tel. 504 060 387
tel. 509 702 354
tel. 501 559 048
e-mail: biuro@bogwalhale.pl